Sniperblog | Návody | Vybavení | Taktika | Vaše recenze | Fotogalerie
Celej blog je tu hlavně pro vás, i vy ho můžete pomáhat tvořit.

Pokud máte nápad na nějaký téma, tip na nějakou zajímavost co by stála za sdílení, nebo chcete rovnou něco napsat – neváhejte a kontaktujte nás.

Soutěž a průzkum

Víc maskování na hejkala Spotter!

Řešili jsme jak vylepšit hejkala Spotter a zamaskovat i předek pro lidi, kteří nosí jen lehčí nebo žádnou výstroj a maskování vepředu jim nepřekáží...

Recenze: Snugpak Sleeka Elite

Značka Snugpak je poctivý britský výrobce zimního oblečení, který je oblíbený mezi odstřelovači a vojáky po celém světě. Bunda Sleeka Elite se dá považovat za ideální volbu do českých podmínek.

Recenze: Real Sword SVD Dragunov

Real Sword odvedl skutečně pořádný kus práce a na samotné konstrukci zbraně nenajdete jediný kousek slitiny, hliníku nebo jiného křehkého kovu.

Hejkal na léto? Třeba takhle.

Nejlehčí řešení jak zamaskovat celou postavu, ideální na horké léto. Headcover+kalhoty.

Naučte se zamaskovat pomocí vegetace

Kvalitní hejkal maskuje slušně i sám o sobě, ale když ho vylepšíte místní vegetací, tak potom opravdu snadno zmizíte. Tady he několik zásad a ukázek.

Maskování obličeje – kukla

Pojďme se mrknout na další možnosti maskování hlavy - na kukly, síťoviny a tak dále. Někdy se zkrátka nehodí zašpinit se.

Nejlepší velikonoční vejce – Dirty style!

Dobře namaskované velikonoční vejce je velmi důležité, protože ostatní děti ho pak v trávě nikdy nedokážou najít. Oni nemají vytříbenej sniper pohled jako vy a tak tam počká jen na vás! Jak na to? Tady je návod..

Jak si namaskovat obličej

Naučte se dobře zamaskovat obličej, je to snadný, jen to nepodceňujte.

Hejkal Sniper vz.95

Ukázka zajímavýho provedení hejkala Sniper. První komplet Sniper z letních ripstom maskáčů vz.95 a s naší IG kapucí.

Recenze Diana 52

TRON Pardubice: V naší jednotce, která je zaměřena na výcvik odstřelovačů jsou k výcviku využívány různé druhy zbraní. Podařilo se nám vytvořit legální výcvikovou zbraň, kterou by bylo možné používat i mimo schválené střelnice a která by disponovala potřebnou přesností i “dostřelem“.

Chceme to vědět od vás!

Něco málo od vás potřebujeme. Váš názor, vaše přání, zkrátka vyplnit stručný dotazník, který nám pomůže ujasnit si, čím má smysl se aktivně zabývat a co vám může nejvíc pomoct.

GTac – Kurz Puška s optikou

Zajímá vás přesná střelba na dlouhou vzdálenost? Podívejte se na fotky z kurzu GTac!

Workshop Invisible Gear 2014

Fotky z první workshopu Invisible Gear v Orlických horách. Léto 2014.

Fotky od vás #1

Čas od času nám posíláte vaše fotky z různých akcí a cvičení. Díky moc za ně, je vážně super vidět, že hejkaly Invisible Gear skutečně používáte a že vám pomáhají maskovat se.

Návod na maskování zbraní 1.část

Namaskovat si zbraň je jednodušší, než si spousta lidí myslí, tady máte podrobný návod.

Vybavení: Eberlestock X3

Přečtěte si recenzi jednoho z nejlepších batohů pro odstřelovače. Ale varuji vás! Možná ho pak nutně začnete potřebovat. Tenhle batoh je prostě skvělej!

Recenze hejkala Spotter

Recenze od HPK: Z tohoto výrobku jsme vážně nadšení. IG opět předčil očekávání a dokázal vyrobit hejkala s nulovou váhou ovšem s vysokou kvalitou maskování.

Recenze kalhot Spotter

Recenze od HPK: Jelikož jsme před nějakou dobou pořídili hejkala Spotter, tak jsme si řekli, že maskování doladíme. Když se chcete maskování věnovat do detailů, kalhoty jsou nezbytnou součástí.

Fotosoutěž 2013

Fotky které jste nám poslali do fotosoutěže v roce 2013.

Jak vyrobit hejkala – 1.část

Úvodní část našeho návodu na hejkala.

Fotosoutěž 2014

Fotky, které jste nám poslali v roce 2014 do naší fotosoutěže.

Jak vyrobit hejkala – 2.část

Udělejte si doma pořádnýho hejkala. Popíšeme vám tady jak si upravit maskáče, obarvit jutu a celý to ve finále vyladit.

Návod na maskování zbraní 2.část

Zamaskujte si zbraň! Pořádně! Tady máte kompletní návod na náš maskovací vzor Dirty.

Historie

Nakoukněte s námi do historie. Hejkalům a maskování se intenzivně věnujeme nepřetržitě již od konce roku 2007. Takhle nějak to tenkrát u KVHS RHPZ vypadalo.

Chcete na sniperblog taky něco napsat?

Budeme vážně rádi. Celej tenhle web je hlavně pro vás a bude super když se do jeho tvorby taky zapojíte. Máme připravených několik recenzí, návodů, fotogalerií a článků o taktice, ale když nám občas něco pošlete, bude tu toho víc ;)

Stačí se nám ozvat přes Facebook nebo e-mail a domluvíme se. Uvítáme například recenze našeho vybavení, ale i vaše zkušenosti s jakoukoliv výstrojí a vybavením. Nejlíp když se to bude trocha vztahovat k činnosti odstřelovačů, průzkumníků, bude se to hodit na survival apod. Můžete nám posílat fotoreporty ze zajímavých akcí nebo klidně napsat i něco o taktice. U recenzí prosíme o maximální objektivitu, nebojte se vyjádřit váš názor. Zrovna například připravuju recenzi na boty Bates, který prostě nejsou dobrý.

V každém příspěvku by vždy měly být i kvalitní fotografie, posílejte nám je prosím v rozlišení alespoň 1500 x 1000px nebo vyšším. My už si je pak upravíme (ořez, barvy atd.), aby graficky dobře seděly do webu. Stejně tak jazykovou korekci textu klidně nechte na nás.

Jestli nám příspěvek pošlete anonymně, nebo budete chtít uvést autora je jen a pouze na vás. Takže kdo se chce zapojit?

Nic novýho už vám neuteče, když si přihlásíte odběr.

Odebírat